11
3
0
Level4
292
0
2013-07-29 332 views
I love to buy chewy junior when around 9 plus in the evening, why? because they will having promotion! for instance, i bought 9 cream puffs it will only costs me $12! Indeed a good deal, we are paying lower for the same freshness, texture, taste and even the way they wrapped it. the usual price will 1 for $1.50-$1.60! What i like the best is they can be keep for 2-3 days in fridge with spoiling, for a small family like us it is ideal for breakfast for the next few morning! I am always a fan of
Read full review
I love to buy chewy junior when around 9 plus in the evening, why? because they will having promotion!
for instance, i bought 9 cream puffs it will only costs me $12! Indeed a good deal, we are paying lower for the same freshness, texture, taste and even the way they wrapped it. the usual price will 1 for $1.50-$1.60! What i like the best is they can be keep for 2-3 days in fridge with spoiling, for a small family like us it is ideal for breakfast for the next few morning!
I am always a fan of chewy junior for the sweet creaminess puff and with a soft smooth texture!
19 views
0 likes
0 comments
(The above review is the personal opinion of a user which does not represent OpenRice's point of view.)
Post
DETAILED RATING
Taste
Decor
Service
Hygiene
Value