4
5
0
Level4
685
8
2012-03-07 44 views
I always skip my lecture and go out to have a walk.And i really like the snack stall.Because the food is cheap and have many choices.I like the cheese tofu.It cost $1 one stick.The tofu is very soft and it got cheese taste.It is a bit like the taste of fishball.The wedges is also not bad.but always eat this kinds of food is no good.But i really like it.
Read full review
22 views
0 likes
0 comments
I always skip my lecture and go out to have a walk.
And i really like the snack stall.
Because the food is cheap and have many choices.
I like the cheese tofu.
It cost $1 one stick.
The tofu is very soft and it got cheese taste.It is a bit like the taste of fishball.
The wedges is also not bad.but always eat this kinds of food is no good.
But i really like it.
(The above review is the personal opinion of a user which does not represent OpenRice's point of view.)
Post
DETAILED RATING
Taste
Decor
Service
Hygiene
Value