Read full review
2013-09-26
189 views
Craving to have Waffle, luckily there was a bakery nearby. Having the promotion for bread which costed $3.00 for 3 buns, that’s worth but I just want to have my Waffle.Both English and Chinese written on the board, price stated clearly to avoid confusion. The stove and area was in hygiene manner. Fruit Jams, Peanut Butter, Kaya and the entire cutlery were arranged properly at the kiosk.It was always a crisp on the outside and light fluffy on the inside. With little green in colour, the Pandan a
Post