1
0
0
Level4
411
0
2013-06-14 42 views
The food place is a lil steeper than other food courts.A friend ordered a plate of mixed rice and it cost a whopping $8. There probably was just one meat order and the rest were veggie sides.In any case, it was just too darn hot outside. And we decided to grab a dessert to share!Amazingly, this was affordable at under $4.Red bean, creamy corn, grass jelly and napa fruits with a whole mountain of ice drizzled with syrup.Topped with a scoop of vanilla ice cream. Happy campers we were.
Read full review
The food place is a lil steeper than other food courts.

A friend ordered a plate of mixed rice and it cost a whopping $8. There probably was just one meat order and the rest were veggie sides.

In any case, it was just too darn hot outside.

And we decided to grab a dessert to share!

Amazingly, this was affordable at under $4.
52 views
0 likes
0 comments
Red bean, creamy corn, grass jelly and napa fruits with a whole mountain of ice drizzled with syrup.

Topped with a scoop of vanilla ice cream.

Happy campers we were.

(The above review is the personal opinion of a user which does not represent OpenRice's point of view.)
Post
DETAILED RATING
Taste
Decor
Service
Hygiene
Value
Spending Per Head
$4 (Tea)