更多
2014-02-28
495 瀏覽
The buns here are really cheap! They sell at less than 1 dollar for each bun. I bought the custard bun at 0.90 and it was super worth it. It was filled with so much custard that it started flowing out of the bun! The custard tasted good and it was a little salty but mostly sweet smile
張貼