1
1
0
等級4
127
2
2011-08-17 32 瀏覽
If you want to eat prata, then maybe u would have to come to food court 1. I can't seem to find another stall that sells prata.We bought 5 plain and 2 egg pratas.The pratas taste fine. 1 plain = 50cents1 egg prata = 1 dollarsso i guess with this reasonable price in school, it is consider not bad for such quality of prataS!
更多
If you want to eat prata, then maybe u would have to come to food court 1. I can't seem to find another stall that sells prata.
17 瀏覽
0 讚好
0 留言
We bought 5 plain and 2 egg pratas.
10 瀏覽
0 讚好
0 留言
16 瀏覽
0 讚好
0 留言
18 瀏覽
0 讚好
0 留言
The pratas taste fine.

1 plain = 50cents
1 egg prata = 1 dollars

so i guess with this reasonable price in school, it is consider not bad for such quality of prataS!

(以上食評乃用戶個人意見 , 並不代表OpenRice之觀點。)
張貼
評分
味道
環境
服務
衛生
抵食